Beijing City Center - 3-Bedroom, 2-Bathroom Duplex Family Flat

  • 120 μ²

Το Beijing City Center - 3-Bedroom, 2-Bathroom Duplex Family Flat με 3 υπνοδωμάτια απέχει περίπου 900 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Dawanglu, και παρέχει Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία. Ο Ναός του Ουρανού απέχει σχεδόν 6 χλμ. από το διαμέρισμα 120 τ.μ.

Επιπλέον, το Beijing City Center - 3-Bedroom, 2-Bathroom Duplex Family Flat προσφέρει στους επισκέπτες  πρόσβαση στο κέντρο φίτνες.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει σχεδόν 4 χλμ. από το σιδηροδρομικό σταθμό Ανατολικός ς Πεκίνου. Ένα από τα δημοφιλή αξιοθέατα της περιοχής είναι Μουσείο Τέχνης Today που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 550 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Beijing City Center - 3-Bedroom, 2-Bathroom Duplex Family Flat
Beijing Cdb- Cozy Flat With Queen Bed And City View
Τιμή μόνο για κινητά

Beijing Cdb- Cozy Flat With Queen Bed And City View

9.5
Εξαιρετικό 2 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
USD 107 USD 96
ανά νύχτα
Beijing Cdb Area - Cozy Studio Apt With Two Queen Size Beds
Τιμή μόνο για κινητά

Beijing Cdb Area - Cozy Studio Apt With Two Queen Size Beds

8.0
Πολύ καλό 1 σχόλιο
92 μ από το κατάλυμα
USD 107 USD 96
ανά νύχτα
Anju Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Anju Apartment

8.6
Έξοχο 13 σχόλια
116 μ από το κατάλυμα
USD 113 USD 102
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Δραστηριότητες

    • Κέντρο γυμναστικής
    • Σχολή σκι
    • Πεζοπορία
    • Ιππασία
    • Ποδηλασία
    • Ένα γήπεδο τέννις
    • Μπάντμιντον
    • Μπόουλινγκ
    • Ένα γήπεδο γκολφ
    • Τραπέζια για Μπιλιάρδο
    • Σκουός
    • Τοξοβολία
    • Μαθήματα αεροβικής

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Υπηρεσία θυρωρού
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Δωμάτιο με θυρίδες
    • Χώρος αποθήκευσης σκι
    • Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
    • Κομμωτήριο
    • Ενοικίαση αυτοκινήτου
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Στεγνοκαθαριστήριο
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
    • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
    • Υπηρεσίες καταστημάτων

    Γεύματα

    • Μπαρ/ Lounge
    • Δείπνο
    • Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Επιχειρηματικές παροχές

    • Φαξ/φωτοτυπικό

    Παροχές για παιδιά

    • Επιτραπέζια παιχνίδια

    Αναψυχή

    • Υδάτινο πάρκο

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Μίνι μπαρ
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο υπνοδωμάτιο

    • Ηλεκτρικές Κουβέρτες

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Υποαλλεργικά δωμάτια
    • Ανελκυστήρας
    • Καφετέρια
    • Αυτόματοι πωλητές

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 21:00
    Check-out: από 08:00 έως 12:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Beijing City Center - 3-Bedroom, 2-Bathroom Duplex Family Flat;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Beijing City Center - 3-Bedroom, 2-Bathroom Duplex Family Flat περιλαμβάνουν Ναός του Ουρανού, Beijing TV Centre καθώς και Πάρκο Chaoyang.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Beijing City Center - 3-Bedroom, 2-Bathroom Duplex Family Flat;
      Η διαμονή στο το Beijing City Center - 3-Bedroom, 2-Bathroom Duplex Family Flat κοστίζει 185$.
    • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται στο το Beijing City Center - 3-Bedroom, 2-Bathroom Duplex Family Flat;
      Οι πελάτες του το Beijing City Center - 3-Bedroom, 2-Bathroom Duplex Family Flat μπορούν να πληρώσουν με American Express, Diners Club και Discover καθώς δέχονται και άλλους τρόπους πληρωμής.
    • Στο το Beijing City Center - 3-Bedroom, 2-Bathroom Duplex Family Flat προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Beijing City Center - 3-Bedroom, 2-Bathroom Duplex Family Flat περιλαμβάνουν BLD και Rong Cuisine και απέχουν μόνο 16 λεπτά με τα πόδια.
    • Διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Διαμέρισμα έχει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Beijing City Center - 3-Bedroom, 2-Bathroom Duplex Family Flat

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο